Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Lublin. Uwaga w środę 2 tysiące ludzi na ulicach

Utworzony przez Labydnik, 2 sierpnia 2022 r. o 19:37 Powrót do artykułu
Niestety wszelkiego typu materiały publikowane o katolikach, ttutaj pielgdzzymce stały się znowu do niewybrednych ataków zboczonych lewaków. Cóż agresywne lewackie bydło spod znaku LGTB i coś tam jeszcze może oczywiście robić swoje marsze i to lewakom nie przeszkadza a tutaj owszem bo ciemnota blokuje ulice. Jestem z pewnością lepiej wykształcony niż większość lewaków tutaj komentujących ale przecież oni są tacy światli i nie zabonni. Dla mnie są idiotami którzy nie mają intelektualnych mozliwości myślenia a wystarczy im oglądanie środków masowego  porażenia umysłowego  by z tamtąd czerpać swoją "wiedzę". Dzisiaj bycie katolikiem to forma odwagi i myślenia niezależnego. Pielgrzymom życzę spełnienia ich intencji pielgrzymowania. Nie będę odpowiadał na durne komentarze lewaków bo szkoda mi czasu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety wszelkiego typu materiały publikowane o katolikach, ttutaj pielgdzzymce stały się znowu do niewybrednych ataków zboczonych lewaków. Cóż agresywne lewackie bydło spod znaku LGTB i coś tam jeszcze może oczywiście robić swoje marsze i to lewakom nie przeszkadza a tutaj owszem bo ciemnota blokuje ulice. Jestem z pewnością lepiej wykształcony niż większość lewaków tutaj komentujących ale przecież oni są tacy światli i nie zabonni. Dla mnie są idiotami którzy nie mają intelektualnych mozliwości myślenia a wystarczy im oglądanie środków masowego  porażenia umysłowego  by z tamtąd czerpać swoją "wiedzę". Dzisiaj bycie katolikiem to forma odwagi i myślenia niezależnego. Pielgrzymom życzę spełnienia ich intencji pielgrzymowania. Nie będę odpowiadał na durne komentarze lewaków bo szkoda mi czasu.
   Bezdenne głupoty! Wskazuje się szkodliwość społeczną takiego zajmowania ulic w środku tygodnia rano, a tu ten "w kółko Wojtek" o jakichś "atakach", "lewakach" (wydumanych, bo to zgrany z KRK PiS jest "lewactwem"godnym PRL). Nie dość mu tego, jeszcze zaczyna - w sposób znamienny dla prostactwa "polskiego katolicyzmu ludowego" - ubliżać ludziom (wmawiając im, co robią w domu): "bydło", "idioci", "durne".  DNO (i niżej) - umysłowe przede wszystkim - oraz BEZCZELNOŚĆ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety wszelkiego typu materiały publikowane o katolikach, ttutaj pielgdzzymce stały się znowu do niewybrednych ataków zboczonych lewaków. Cóż agresywne lewackie bydło spod znaku LGTB i coś tam jeszcze może oczywiście robić swoje marsze i to lewakom nie przeszkadza a tutaj owszem bo ciemnota blokuje ulice. Jestem z pewnością lepiej wykształcony niż większość lewaków tutaj komentujących ale przecież oni są tacy światli i nie zabonni. Dla mnie są idiotami którzy nie mają intelektualnych mozliwości myślenia a wystarczy im oglądanie środków masowego  porażenia umysłowego  by z tamtąd czerpać swoją "wiedzę". Dzisiaj bycie katolikiem to forma odwagi i myślenia niezależnego. Pielgrzymom życzę spełnienia ich intencji pielgrzymowania. Nie będę odpowiadał na durne komentarze lewaków bo szkoda mi czasu.
Jestem pod wrażeniem twojego poziomu wykształcenia, szczególnie od momentu "z tamtąd"... Piszesz z błędami,piszesz bez sensu, piszesz pomijając słowa, więc naprawdę o wyrafinowane wykształcenie cię nie posądzam. A jak chcesz, to sobie pielgrzymuj i wyznawaj wiarę, jaką chcesz, ale staraj się tym nie utrudniać życia innym ludziom. Dlaczego wy, katolicy, nie potraficie pojąć tak prostej rzeczy???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety wszelkiego typu materiały publikowane o katolikach, ttutaj pielgdzzymce stały się znowu do niewybrednych ataków zboczonych lewaków. Cóż agresywne lewackie bydło spod znaku LGTB i coś tam jeszcze może oczywiście robić swoje marsze i to lewakom nie przeszkadza a tutaj owszem bo ciemnota blokuje ulice. Jestem z pewnością lepiej wykształcony niż większość lewaków tutaj komentujących ale przecież oni są tacy światli i nie zabonni. Dla mnie są idiotami którzy nie mają intelektualnych mozliwości myślenia a wystarczy im oglądanie środków masowego  porażenia umysłowego  by z tamtąd czerpać swoją "wiedzę". Dzisiaj bycie katolikiem to forma odwagi i myślenia niezależnego. Pielgrzymom życzę spełnienia ich intencji pielgrzymowania. Nie będę odpowiadał na durne komentarze lewaków bo szkoda mi czasu.
A, i jeszcze w kwestii zboczeń. Wśród kleru znajdziesz takowych więcej, niż wśród lewaków.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
***s://***dziennikwschodni.pl/kraj-swiat/318-nowych-spraw-skrzywdzonych-dzieci-kosciol-nie-chce-udostepnic-dokumentow,n,1000311896.html
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...